Kevin Durant hatasını kabul etti ve özür diledi
nba

Kevin Durant Hatasını Kabul Etti Ve Özür Diledi

Kevin Durant hatasını reddetmeyerek koç Donovan ve organizasyondan özür diledi. Süperstar oyuncunun dalgınıkla yaptığı bu hata ufak çaplı bir krize yol açmış ve sosyal medyada ciddi konuşulur hale gelmişti. Nasıl açıklama yapacağı merakla beklenen Kevin Durant’in cesur davranışı biraz olsun bozulan karizmasını toparlamış izlenimi yaratıyor. Yıldız oyuncunun krize yol açan olayı şu şekildeydi; Kevin Durant Fake Hesabına Geçiş Yapmayı Unutursa .
Kevin Durant hatasını kabul etti ve özür diledi.

Taraftarla Yakın Olmak İstemiş

Kevin Durant yaptığı açıklamada şunları kaydetti; ”Taraftarlarla daha yakın olabilmek adına Twitter hesabını kullanıyorum. Bu harika bir yöntem ancak ben biraz ileri gittim. Basketbolu gerçekten sevdiğim için bazen böyle olabiliyorum. Takipçilerime verdiğim cevaplardan ötürü pişman değilim. Ancak koç Donovan ve eski takım arkadaşlarım hakkında söylediklerim aptalcaydı. Çocukça veya buna benzer bir hataydı. Özür dilerim.”

Sakin Olamadığı İçin Kendine Kızgın

Durant, sakin kalamadığı için kendine kızdığını söyledi. Ayrıca yıldız oyuncu bu hareket yanlıştı, insanların kendini bu kadar uyardığını da iletti. Durant her ne kadar uyarıları dikkate alsa da hata yapmaktan geri kalmadı. Zor olsa da tüm bu olanlara rağmen basketbola odaklanmaktan vazgeçmeyeceğini belirten GS Warriorslu kısa forvetin yeni bir skandala imza atıp atmayacağı soru işaretleri içerisinde herkesin kafasında oluşmuş durumda.

Instagram’daki Fake Hesabı Sahiplenmedi

Kevin Durant Twitter dışında Instagram’da da abisinin yaptığı hatadan dolayı deşifre olmuştu. Ancak Durant, Twitter’daki hatası gibi diğer sosyal ağ olan Instagram’da olanları tamamıyla kabul etmedi. Bilindiği üzere @QuireSultan kullanıcı adlı Instagram hesabının 2 kelimesi olan Quire & Sultan kelimeleri Kevin Durant’in çocukluğunun geçtiği sokağın sağ ve sol çaprazındaki 2 sokağın ilk kelimeleriydi. Bu hesap üzerinden taraftarla kendini savunmak adına hararetli tartışmalara sebebiyet verdiği düşünülen Kevin Durant, bunu kabul etmedi. Durant’in küfürleşmelerden dolayı bu hesabın kendisinin olmadığını iddia ettiği düşünülüyor.

Instagram’da Çevremi Ve Ailemi Takip Etmek İçin Vardım

Kevin Durant, Instagram’da da resmi hesabından farklı bir hesap kullandığını söylemeyi unutmadı. Ancak bu hesabının @QuireSultan kullanıcı adlı hesap olmadığını farklı bir hesap olduğunu söyleyen yıldız oyuncu, Instagram hakkındaki suçlamaları reddetmeyi tercih etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir